Půjčte si rychle a jednoduše

půjčky praha seznam poskytovatelů zdravotních služeb

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 17:10 požádalo4000 Kč.

Vybavte vše online

Půjčku získáte online bez zbytečné návštěvy pobočky.

Půjčka šitá na míru

Nastavte si výšku půjčky podle svých potřeb.

I bez dokládání příjmu

Online půjčku můžete získat i bez potvrzení o příjmu.

1

Vyplňte jednoduchou online žádost

Formulář Vás k ničemu nezavazuje. Díky němu zadáte všechny parametry požadované půjčky.

2

Ozve se Vám poskytovatel půjčky

Obchodní zástupce poskytovatele Vám vše vysvětlí a odpoví na případné otázky.

3

Hotovo, dostanete info o výsledku

Po podpisu smlouvy Vám budou peníze zaslány na účet.

Dnes požádalo již 70 klientů
Neváhejte a vyzkoušejte to i vy!

Máte zájem o online půjčku i vy?

Vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni poskytovatelem

Chci si půjčit

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

Kolik si mohu půjčit?

Výšku půjčky i dobu splatnosti si nastavíte v nezávazném online formuláři. Po splacení a při opětovné žádosti se s poskytovatelem půjčky můžete dohodnout i na vyšší výšce půjčky.

Proč mě kontaktuje obchodní zástupce?

Úkolem obchodního zástupce je seznámit Vás se všemi informacemi a podmínkami půjčky. Zodpoví Vaše otázky a v případě zájmu přistoupí ke schválení půjčky.

Mohu získat půjčku, i když mám záznam v úvěrovém registru?

Záznam v úvěrovém registru může vzniknout i tehdy, pokud jste se o pár dní zpozdili s platbou nebo zapomněli na zaplacení některých účtů. Proto je každá žádost posuzována individuálně a šanci na získání půjčky mají i klienti se záznamem v registru.

Musím mít ručitele?

Každá žádost je posuzována individuálně. V některých případech k získání online půjčky nepotřebujete ručitele a ani založení nemovitosti.

Věstník -

Ministerstvo zdravotnictví zveřejňuje podle § 112 odst. 5 zákona č. 372/2011Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), seznam poskytovatelů zdravotních služeb, jimž byl udělen statut center vysoce spec

Členové - Sekce Sociálních služeb | UZS

Prosazovat dostatečné financování sociálních služeb a s tím související zvyšování platů a mezd odborným pracovníkům v sociálních službách zejména v neziskovém sektoru. Uvolnění regulačních mechanismů v rámci úhrady za sociální služby u poskytovatelů,

ČMPS - Odkazy

IPVZ, Praha (soudní psychiatrie a psychologie) IPVZ, Praha (subkatedra klinické psychologie) IPVZ, Praha (subkatera psychoterapie) Registry. Evropský registr EuroPsy - Registr spravuje EFPA. Eviduje psychology členských asociací, které mohou udělovat

ORTOPRO | Ortodontická laboratoř Martina Procházková

Praha 8– Kobylisy, 182 00 IČ 06734065 tel: 723 800 990 (pouze SMS) e-mail: Národní registr poskytovatelů zdravotních služeb Poliklinika Čumpelíkova, Praha 8 mapa (kliknutím zvětšíte)

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky je největším profesním sdružením sdružující poskytovatele sociálních služeb v České republice.

Registrace poskytovatelů sociálních služeb ...

Seznam zdravotních pojišťoven (viz přílohu). 19.3.2012. Podání žádosti. Podání žádosti o zápis do registru poskytovatelů sociálních služeb zdravotnických zařízení ústavní péče, speciálních lůžkových zdravotnických zařízení hospicového typu a dětských

Seznam vystavovatelů Senior Praha | Senior Praha

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR : B&R Hemp cosmetics s.r.o. Balneo Trade s.r.o. 61 ... Centrum sociálně zdravotních služeb (CSZS) ... Oční Centrum Praha a.s. Pfizer, s.r.o.

Sociální služby – Wikipedie

Vznik Registru poskytovatelů sociálních služeb. S účinností od 1.1.2007 byl na základě zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, zřízen Registr poskytovatelů sociálních služeb, který je veden příslušným krajským úřadem.

KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE -

Státní zdravotní dozor u poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb v Moravskoslezském kraji v roce 2017 2018-04-19 00:00:00 12580 V rámci výkonu státní správy v ochraně veřejného zdraví byl pracovníky protiepidemického odboru proveden výkon státn

Poskytovatel pracovnělékařských služeb

On-line publikace POSKYTOVATEL PRACOVNĚLÉKAŘSKÝCH SLUŽEB určená všem poskytovatelům zdravotních služeb v oboru pracovní lékařství a poskytovatelům zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství, kteří poskytují pracovnělékařské služby nebo